Doprava zdarma při nákupu nad 1500Kč. Zasíláme také na Slovensko, do Rakouska a Německa.

Doprava a platba

 

Dopravu máte u nás ZDARMA na objednávky nad 1000 Kč. Můžete si zvolit z několika dopravců. Svoz balíčků k nám přijíždí každý pracovní den v 9 ráno, takže pokud stihnete odeslat objednávku do 8:00, můžete nový kousek v šatníku vynést třeba už následující den! V den expedice obdržíte email s číslem Vaší zásilky a o každém dalším pohybu budete informováni emailem, příp. SMS (expedování objednávky, přijetí balíčku přepravcem, předpokládaný čas doručení, apod.).

 

DPD

V den odeslání Vám přijde potvrzení o převzetí balíčku kurýrem a v den doručení Vás bude kurýr kontaktovat SMS zprávou nebo e-mailem s časovým rozmezím doručení. Pokud Vám to nevyhovuje, můžete mu zavolat a čas si změnit. Doba dodání je 2-3 pracovní dny.

 • Při platbě předem na účet 99Kč
 • Pří nákupu nad 1000Kč ZDARMA

 

ZÁSILKOVNA

Výdejní místa Zásilkovny jsou v ČR ve všech městech nad 5tis. obyvatel. K  vyzvednutí nepotřebujete občanku, stačí Vám pouze heslo, které obdržíte v bezplatné SMS. Pro balíček tak můžete poslat i někoho, komu důvěřujete. Velikou výhodou je také prodloužení doby úschovy až na 21 dní. Dodací lhůty jsou u Zásilkovny dle našich zkušeností 1-2 pracovní dny. Ceny jsou následující: 

 • Při platbě předem na účet 59Kč
 • Pří nákupu nad 1000Kč ZDARMA

 

ZÁSILKOVNA - DOMŮ

Vaše objednávka Vám bude doručena až k Vám domů. U této služby není definovaný konkrétní dopravce, toho v daný moment vybere Zásilkovna podle aktuální situace a vytíženosti přepravy. Nicméně, ať vaši zásilku doručí DPD, InTime či jiný dopravce, vždy budete o čase doručení informování předem pomocí SMS nebo e-mailu. Doba dodání je 2-3 dny.

 • Při platbě předem na účet 89Kč
 • Pří nákupu nad 1000Kč ZDARMA

 

ZÁSIeLKOVŇA SK  sk

Zasíláme i našim zákazničkám na Slovensko a to pomocí výdejní sítě zásilkovňa.sk! Dodací lhůty jsou 3-4 pracovní dny. Pro pohodlné nákupy si v pravém horním rohu přepněte měnu na EURA a všechny částky se Vám tak budou zobrazovat v €. Platby chodí na náš EUROVÝ účet, takže všechny Vaše převody budete mít bez dalších bankovních poplatků. Ceny dopravy jsou následující:

 • Při platbě předem na účet 4€
 • Pří nákupu nad 80€ ZDARMA
    

osobní odběR - Luhačovice

Nově jsme pro Vás v Luhačovicích otevřeli showroom, ve kterém si můžete naše zboží přijít osobně prohlédnout a vyzkoušet. Nejsme klasický obchod nebo výdejna. Jsme místo, kam se můžete přijít také poradit ohledně oblékání, prohlédnout si módní časopisy, dát si kafíčko... Prostě na chvíli si odpočinout od denních starostí. Jsme tu pro Vás:

 • květen - listopad: každou středu 14:00-19:00 a dle domluvy
 • prosinec - duben: dle domluvy 

 

 mapa

 

 

 Jak vidíte, v doručování jsme opravdu rychlí!  Co takhle si udělat radost?