Doprava zdarma při nákupu nad 1500Kč. Zasíláme také na Slovensko, do Rakouska a Německa.

Doprava a platba

 

Dopravu máte u nás ZDARMA na objednávky nad 1500 Kč. Můžete si zvolit z několika dopravců. Svoz balíčků k nám přijíždí každý pracovní den v 9 ráno, takže pokud stihnete odeslat a zaplatit objednávku do 8:00, můžete nový kousek v šatníku vynést třeba už následující den! V den expedice obdržíte email s číslem Vaší zásilky a o každém dalším pohybu budete informováni emailem, příp. SMS (expedování objednávky, přijetí balíčku přepravcem, předpokládaný čas doručení, apod.).

 

ZÁSILKOVNA

Výdejní místa Zásilkovny jsou v ČR ve všech městech nad 5tis. obyvatel. K  vyzvednutí nepotřebujete občanku, stačí Vám pouze heslo, které obdržíte v bezplatné SMS. Pro balíček tak můžete poslat i někoho, komu důvěřujete. Dodací lhůty jsou u Zásilkovny dle našich zkušeností 1-3 pracovní dny. Ceny jsou následující: 

  • Při platbě předem na účet 79Kč
  • Pří nákupu nad 1500Kč ZDARMA

 

ZÁSILKOVNA - DOMŮ

Vaše objednávka Vám bude doručena až k Vám domů. U této služby není definovaný konkrétní dopravce, toho v daný moment vybere Zásilkovna podle aktuální situace a vytíženosti přepravy. Nicméně, ať vaši zásilku doručí DPD, InTime či jiný dopravce, vždy budete o čase doručení informování předem pomocí SMS nebo e-mailu. Doba dodání je 2-3 dny.

  • Při platbě předem na účet 109Kč
  • Pří nákupu nad 1500Kč ZDARMA

 

ZÁSIeLKOVŇA SK  sk

Zasíláme i našim zákazničkám na Slovensko a to pomocí výdejní sítě zásilkovňa.sk! Dodací lhůty jsou 3-4 pracovní dny. Pro pohodlné nákupy si v pravém horním rohu přepněte měnu na EURA a všechny částky se Vám tak budou zobrazovat v €. Platby chodí na náš EUROVÝ účet, takže všechny Vaše převody budete mít bez dalších bankovních poplatků. Ceny dopravy jsou následující:

  • Při platbě předem na účet 4€
  • Pří nákupu nad 80€ ZDARMA

 

ZÁSIeLKOVŇA SK - domů sk

Váě vyhlídnutý kousek si můžete nechat poslat samozřejmě také přímo k Vám na adresu. Taktéž platí, že dodací lhůty jsou 3-4 pracovní dny. Pro pohodlné nákupy si v pravém horním rohu přepněte měnu na EURA a všechny částky se Vám tak budou zobrazovat v €. Platby chodí na náš EUROVÝ účet, takže všechny Vaše převody budete mít bez dalších bankovních poplatků. Ceny dopravy jsou následující:

  • Při platbě předem na účet 6€
  • Pří nákupu nad 80€ ZDARMA


  

osobní odběR - Luhačovice

Nově jsme pro Vás v Luhačovicích otevřeli showroom, ve kterém si můžete naše zboží přijít osobně prohlédnout a vyzkoušet. Nejsme klasický obchod nebo výdejna. Jsme místo, kam se můžete přijít také poradit ohledně oblékání, prohlédnout si módní časopisy, dát si kafíčko... Prostě na chvíli si odpočinout od denních starostí. Jsme tu pro Vás:

  • aktuálně máme zavřeno, objednané zboží si však můžete vyzvednout každý pracovní den po předchozí domluvě emailem/telefonem.
  • showroom bude opět otevřen od května 2023

 

 mapa

 

 

 Jak vidíte, v doručování jsme opravdu rychlí!  Co takhle si udělat radost?

 

 

Zpět do obchodu