Doprava zdarma při nákupu nad 1500Kč. Zasíláme také na Slovensko, do Rakouska a Německa.

Vrácení a reklamace

VRÁCENÍ NEBO VÝMĚNA ZBOŽÍ? Je to jednoduché!

Víme, jak těžký někdy může být výběr velikosti podle fotek na internetu. Oblečení pak nemusí vždy sednout podle představ. Necítíte se v něm dobře? Není to prostě ono? Známe to. Chápeme to. V těchto případech máte dvě možnosti. Vyměnit velikost nebo odstoupit od smlouvy a zboží vrátit. Níže se dozvíte jak na to!

 

VRÁCENÍ

  • Vytiskněte a vyplňte tento formulář pro vrácení zboží. Pokud nemáte možnost tisknout, můžete nám zaslat také vlastnoručně napsané prohlášení odstoupení od smlouvy.
  • Budeme vděční za přiložení originálu nebo kopie dokladu, což uspíší proces vrácení zboží
  • Zboží by mělo být vráceno kompletní, v původním stavu a nemělo by jevit známky opotřebení a používání

 

VÝMĚNA

  • Pokud se Vám oblečení líbí, ale potřebujete jinou velikost či barvu, rádi jej vyměníme! Pro tyto účely prosím vyplňte tento formulář pro výměnu zboží.
  • S tímto formulářem pošlete nenošené a nepoškozené zboží zpět k nám.
  • Dále proveďte novou objednávku standardním způsobem prostřednictvím e-shopu a do kolonky "poznámka pro prodejce" nám napište "výměna" + číslo původní objednávky a my se o zbytek postaráme

 

REKLAMACE ZBOŽÍ

Vyprali jste oblečení podle štítku a ono změnilo tvar? Po krátkém nošení Vám upadl knoflíček? I přesto, že se maximálně snažíme vybírat oblečení kvalitních materiálů a zpracování, chybička se může vloudit. Chceme, aby Vám naše produkty dělaly jenom radost, proto prosím vyplňte tento formulář a vadné zboží nám zašlete zpět.

 

JAK BUDE REKLAMACE PROBÍHAT?

  • Reklamace jsou zpracovávány v průběhu maximálně 30 dní od data přijetí reklamovaného výrobku
  • V případě odůvodněné reklamace bude poškozené zboží opraveno anebo vyměněno za jiné (plnohodnotné). Pokud nebude oprava nebo výměna možná (např. kvůli chybějícím skladovým zásobám) - vrátíme Vám plnou hodnotu ceny zboží

 

Balíček prosím pošlete na adresu:

Lenka Koutná Látalová

LeLa Boutique

Hradisko 936

Luhačovice 

76326

 

 

V případě jakýchkoli otázek nás prosím kontaktujete na email: LeLaBoutique@seznam.cz nebo na tel. +420 737 720 813

 

 

Zpět do obchodu