Doprava zdarma při nákupu nad 1500Kč. Zasíláme také na Slovensko, do Rakouska a Německa.

Vrácení a reklamace

VRÁCENÍ NEBO VÝMĚNA ZBOŽÍ? Je to jednoduché!

Víme, jak těžký někdy může být výběr velikosti podle fotek na internetu. Oblečení pak nemusí vždy sednout podle představ. Necítíte se v něm dobře? Není to prostě ono? Známe to. Chápeme to. V těchto případech máte dvě možnosti. Vyměnit velikost nebo odstoupit od smlouvy a zboží vrátit. Níže se dozvíte jak na to!

 

VRÁCENÍ

  • Vytiskněte a vyplňte tento formulář pro vrácení zboží. Pokud nemáte možnost tisknout, můžete nám zaslat také vlastnoručně napsané prohlášení odstoupení od smlouvy.
  • Budeme vděční za přiložení originálu nebo kopie dokladu, což uspíší proces vrácení zboží
  • Zboží by mělo být vráceno kompletní, v původním stavu a nemělo by jevit známky opotřebení a používání

 

VÝMĚNA

  • Pokud se Vám oblečení líbí, ale potřebujete jinou velikost či barvu, rádi jej vyměníme! Pro tyto účely prosím vyplňte tento formulář pro výměnu zboží.
  • S tímto formulářem pošlete nenošené a nepoškozené zboží zpět k nám.
  • Dále proveďte novou objednávku standardním způsobem prostřednictvím e-shopu a do kolonky "poznámka pro prodejce" nám napište "výměna" + číslo původní objednávky a my se o zbytek postaráme

 

REKLAMACE ZBOŽÍ

Vyprali jste oblečení podle štítku a ono změnilo tvar? Po krátkém nošení Vám upadl knoflíček? I přesto, že se maximálně snažíme vybírat oblečení kvalitních materiálů a zpracování, chybička se může vloudit. Chceme, aby Vám naše produkty dělaly jenom radost, proto prosím vyplňte tento formulář a vadné zboží nám zašlete zpět.

 

JAK BUDE REKLAMACE PROBÍHAT?

  • Reklamace jsou zpracovávány v průběhu maximálně 30 dní od data přijetí reklamovaného výrobku
  • V případě odůvodněné reklamace bude poškozené zboží opraveno anebo vyměněno za jiné (plnohodnotné). Pokud nebude oprava nebo výměna možná (např. kvůli chybějícím skladovým zásobám) - vrátíme Vám plnou hodnotu ceny zboží

 

Balíček prosím pošlete na adresu:

Lenka Koutná Látalová

LeLa Boutique

Hradisko 936

Luhačovice 

76326

 

 

V případě jakýchkoli otázek nás prosím kontaktujete na email: LeLaBoutique@seznam.cz nebo na tel. +420 737 720 813

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení